149156450_117287196984953_5670712353634287779_o

Majstrovstvá Slovenskej republiky v šprinte na lyžiach – Skialp Sprint

Skialpový nadšenci a športovci máme pre vás skvelú správu!

Napriek súčasnej situácii sa v nedeľu 14.2. 2021 budú v Závažnej Porube v Lyžiarskom stredisku Ski Opalisko konať Majstrovstvá Slovenskej republiky v šprinte na lyžiach.

Súťaž samozrejme podlieha prísnym protipandemickým opatreniam a preto je potrebné aby každý súťažiaci mal antigénový test nie starší ako 12. Hodín, dodržiavať 2-metrový odstup a počas celého času, kedy súťažiaci nepretekajú mať dýchacie cesty prekryté rúškom alebo šatkou. V rámci súčasných opatrení sú tiež zakázané všetky hromadné podujatia, takže obecenstvo, rodičia či partneri bohužiaľ nebudú mať prístup priamo na miesto pretekov. Napriek tomu veríme, že bude panovať dobrá nálada a súťaž si užijete v plnom rozsahu. 

Zaregistrovať sa treba najneskôr do polnoci 13.2.2021. Štartovné je 10€. Link pre registráciu k preteku: ČasomieraPT.sk (casomierapt.sk)

Pretekať sa bude až v 6. kategóriách ktoré sú rozdelené podľa veku a pohlavia a tiež v takzvanej “FUN” kategórii, ktorá je vhodná aj pre rekreačných športovcov. Samozrejmosťou sú aktraktívne ceny, ktoré do súťaže darovali naši sponzori.

Ďaľšie dôležité informácie nájdete tu: 

Alebo priamo na Facebookovej stránke Skialp Sprint: Skialp Sprint | Facebook

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu súvisiacu s aktuálnymi protipandemickými opatreniami, v prípade nepriaznivého počasia, alebo iných vážnych udalostí akciu zrušiť. 
Tags: No tags

Comments are closed.