Nové aj obľúbené podujatia od Epicentra spestrili leto

Závažná Poruba, 29. októbra 2020: Občianska aktivita Epicentrum pokračuje vo svojich zámeroch a rozvíjaní našej obce spoločne s jej vedením. Nemusíme spomínať, že situácia je náročná pre všetkých a ostáva len dúfať, že čoskoro sa nám spoločným zodpovedným správaním podarí prekonať toto obdobie.
Dovoľte nám zhrnúť či zaspomínať si na pekné momenty, ktoré sa nám toto leto podarilo spoločne s vami prežiť.

Leto sme odštartovali otvorením školskej včelnice. Mediálne výstupy sa dostali na celé Slovensko. Krstná mama včelnice, Katka Jesenská k nám zavítala zo svojím štábom relácie JOJ Na chalupe. Niekoľko výstupov vyšlo práve v tomto období.

Pod názvom Akčný august sme zorganizovali a spolupodielali sa na niekoľkých aktivitách. Peter Lešťan zorganizoval Piganie guliek. Hneď ďalší deň bežecký klub organizoval beh na kolieskových lyžiach, ktorý sa v Závažnej Porube konal po prvý krát vôbec. Fandili sme na futbalovom podujatí Štyri strany Poruby.

V polovici augusta sme pripravili už druhý ročník obľúbenej športovej akcie Hýb sa po novom s Michalom Barbierom a hosťami. Leto sme ukončili novinkou, akciou Retro Šport Párty.

Týmto by sme chceli úprimne poďakovať každému, kto dopomohol k príjemnej atmosfére na každom jednom podujatí.

Naše jesenné aktivity zabrzdili prísne pravidlá a opatrenia. Rozhodne nás však nezastavili. O ďalších aktivitách vás preto budeme informovať naďalej prostredníctvom našej Facebook stránky a na www.zavazna.sk.
Všetky spomínané aktivity sa uskutočnili aj vďaka podpore Obce Závažná Poruba.
Máte ďalšie nápady a myšlienky? Tvorme spoločne, každý má unikátne návrhy a podnety. Epicentrum je pre všetkých, budeme rady, ak sa k nám pripojíte.

Celá správa komisie je zverejnená na webovom sídle obce Závažná Poruba.

Petra Jurečková, Katarína Poliaková

Tags: No tags

Comments are closed.